Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
УКМЦ - партнер РНБО

Організація діяльності Ради національної безпеки і оборони України


Знайдено: 1145

21 ВЕРЕСНЯ 2018О. Турчинов: Відбулися випробування нової високоефективної української зброї та військової техніки«Усі нові розробки українського ОПК, які пройшли випробування, продемонстрували свою високу ефективність, та після взяття їх на озброєння значно посилять наш військовий потенціал», - підкреслив О. Турчинов.

19 ВЕРЕСНЯ 2018Секретар РНБО України О. Турчинов провів зустріч з Віце-прем’єр-міністром з питань реінтеграції Республіки Молдова Крістіною Лєснік

19 ВЕРЕСНЯ 2018Секретар РНБО України О. Турчинов провів зустріч з депутатами Парламенту Естонської РеспублікиПід час зустрічі сторони обговорили ситуацію, що склалася на сході України внаслідок агресії РФ, питання щодо інформаційної, енергетичної та кібернетичної агресії Росії.

17 ВЕРЕСНЯ 2018Російському військово-політичному керівництву не вдасться сховатися від відповідальності за збитий «Боїнг»«Ці брудні фантазії, брудні фейки мають тільки одну мету – сховати справжніх злочинців. Але те, що справжні злочинці - російські військове, та політичне керівництво, - це вже доведено як офіційним розслідуванням, так і незалежними експертами», - сказав він.

17 ВЕРЕСНЯ 2018Вітання Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова з нагоди Дня рятівника

14 ВЕРЕСНЯ 2018Секретар РНБО України О. Турчинов і засновник компанії “Jigsaw” (Google Ideas) Дж. Коен обговорили питання співпраці у питаннях кіберзахисту

14 ВЕРЕСНЯ 2018О. Турчинов: Новітня військова техніка вітчизняного виробництва здатна надійно захищати морські кордони УкраїниСекретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов взяв участь у церемонії спуску на воду першого з серії десантно-штурмового катера проекту 58503 «Кентавр». «Військова техніка, що надходить до ВМС - катери, озброєння тощо, дозволяють виконати рішення РНБО України щодо збільшення нашої військової присутності в Чорному та Азовському морях та надійно захистити морські кордони України», - сказав він.

9 ВЕРЕСНЯ 2018Вітання Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова з нагоди Дня танкіста

7 ВЕРЕСНЯ 2018Вітання Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова з нагоди Дня військової розвідки

6 ВЕРЕСНЯ 2018РНБО України ухвалила основні параметри оборонного бюджету на 2019 рікЗа результатами обговорення РНБО України ухвалила основні параметри оборонного бюджету на 2019 рік. У цілому на потреби сектору безпеки і оборони України буде скеровано понад 5% ВВП. “Одним з важливих пріоритетів бюджету наступного року за дорученням Президента України визначено суттєве збільшення грошового забезпечення військовослужбовців”, - зазначив Секретар РНБО України Олександр Турчинов у коментарі.

5 ВЕРЕСНЯ 2018О. Гладковський провів зустріч з послами України в країнах Близького Сходу та Південно-Східної АзіїВін наголосив, що систематичне інформування представників військових структур країн перебування про можливості українського ОПК суттєво допомагає в укладанні контрактів щодо закупівлі українського озброєння та військової техніки.

31 СЕРПНЯ 2018Секретар РНБО України Олександр Турчинов щодо знищення ЗахарченкаУ терористів, окупантів і їх маріонеток завжди один кінець - ганебне небуття.

27 СЕРПНЯ 2018О. Турчинов: Підвищення грошового забезпечення військових - важливий пріоритет оборонного бюджету на 2019 рікСекретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов провів нараду щодо формування оборонного бюджету України на 2019 рік. «Одним з важливих пріоритетних завдань оборонного бюджету є реалізація соціальних гарантій військовослужбовців, насамперед підвищення їх грошового забезпечення, що необхідно для збереження професійного ядра Збройних Сил України, Національної гвардії України та інших силових структур», - підкреслив Секретар РНБО України.

26 СЕРПНЯ 2018Співчуття Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова з приводу смерті Сенатора Джона МаккейнаСьогодні пішов у вічність один з найвідданіших друзів України зі Сполучених Штатів Америки - Сенатор Джон Маккейн. Він був з нами і на Майдані в 2013, і на Донбасі в 2015 році.

24 СЕРПНЯ 201824 серпня Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов взяв участь в урочистих заходах з нагоди святкування 27-ї річниці Незалежності України

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »» ... 77