Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
УКМЦ - партнер РНБО
07.09.2019
Вітання Секретаря РНБО України Олександра Данилюка з Днем воєнної розвідки
Щиро вітаю вас із професійним святом - Днем воєнної розвідки України!

Це свято є визнанням тієї значущої ролі, яку воєнна розвідка відіграє в системі розвідувальних органів нашої держави. Упродовж 27 років співробітники Головного управління розвідки з гідністю та на високому професійному рівні виконують свій військовий обов'язок перед Батьківщиною і Українським народом із гарантування національної безпеки і оборони України, її суверенітету та територіальної цілісності. Воєнна розвідка здобула також заслужений авторитет у спецслужб країн-партнерів НАТО.

Україна цінує ваші мужність і незламний моральний дух, безмежну відданість справі, любов до рідної землі, патріотизм і героїзм, проявлені військовими розвідниками, зокрема у боротьбі проти російської агресії.

Добута вами з ризиком для життя важлива й актуальна оперативна інформація, активні та цілеспрямовані спеціальні заходи крок за кроком наближають нашу перемогу та мир на українській землі.

Вшановуючи військових розвідників, схиляємо голови перед світлою пам'яттю героїв-розвідників, які віддали за нашу свободу найдорожче - своє життя. Серед них Герой України генерал-майор Максим Шаповал. Їхній подвиг і жертовність назавжди залишиться в пам'яті нинішнього та прийдешніх поколінь. Вічна їм слава!

Глибока шана ветеранам воєнної розвідки, які передають свій безцінний досвід молодому поколінню.

Дорогі друзі, переконаний, що ваш високий професіоналізм, патріотизм та безмежна любов і відданість Вітчизні є запорукою нашої спільної перемоги.

Бажаю вам міцного здоров'я, особистого щастя, витримки, мужності та вдачі під час виконання розвідувальних завдань і завжди повертатися живими.

Слава воєнній розвідці України!

Слава Україні!